BrowarRynek


Dwupoziomowa restauracja Browar Rynek to szczególne miejsce prowadzone z pomysłem i
pasją. W maju 2013 r. nastąpiło otwarcie Browaru Rynek nawiązując do wielowiekowych tradycji browarnictwa w Raciborzu.
Przyciąga doskonałą kuchnią a także klimatycznym industrialnym wnętrzem, w którym klasyka w harmonijny sposób przeplata się z nowoczesnością. Serwowane są tu dania kuchni polskiej oraz europejskiej. To jedyne takie miejsce na mapie atrakcji Raciborza i okolic.


 
Niewątpliwie jednak największą atrakcją miejsca jest własny minibrowar restauracyjny, gdzie można na własne oczy zobaczyć proces powstawania piwa, porozmawiać z piwowarem i skosztować trunku prosto z tanku.

W restauracji Browar Rynek waży się kilka rodzajów niefiltrowanego i niepasteryzowanego piwa: Pils, Golden Ale, Miedziane (Red Ale), Pszeniczne, Miodowe, Piernikowe oraz inne piwa sezonowe.


 

Wszystkie gatunki piwa są całkowicie naturalne, bez dodatków jakichkolwiek konserwantów. Dzięki czemu odznaczają się wyśmienitym smakiem i oryginalnym kolorytem.
Klienci coraz częściej poszukują nowych smaków, produktów regionalnych, świeżych i zdrowych.
Browar Rynek zaspokaja oczekiwania koneserów dobrej jakości piwa oraz wykwintnej kuchni.
Piwo serwowane jest prosto z tankofermentatorów na miejscu w restauracji lub ogródku. Dla tych których czas goni, a chcieliby zrobić jeszcze jeden łyk tutejszego piwa. Oferujemy piwo na wynos w butelkach 0,33l w poręcznych czteropakach.